Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych – SpecialSoft

Pozycjonowanie stron w Google jest ważne. Jeśli znalazłeś się na naszej stronie, to znaczy, że również to wiesz lub przynajmniej przeczuwasz znaczenie pozycjonowania dla sukcesów firmy. SpecialSoft oferuje pozycjonowanie sklepów internetowych i stron (np. wizytówek przedsiębiorstw) na najwyższym poziomie. Co zyskasz, decydując się na nasze usługi? Pełne wsparcie przy pozycjonowaniu: dostaniesz wyniki audytu, strategię SEO, plan działania i transparentność działań. Wszystko w prostej, przejrzystej formie. Zaopiekujemy się Twoją stroną kompleksowo.

Skuteczne pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron WWW to trudna sztuka. Optymalizacje, link building, audyt, UX, UI, meta desc, content… Brzmi jak czarna magia? Tak się składa, że my jesteśmy magikami – sprawimy, że Twoja strona będzie powoli piąć się w górę na wybrane słowa kluczowe. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie: dostarczamy raporty, stawiamy na transparentność naszych działań i zajmujemy się pozycjonowaną stroną kompleksowo. Dzięki skrupulatnej analizie konkurencji, analizujemy i dowiadujemy się jak wzmocnić Twoją pozycję w wyszukiwarce. A to właśnie od niej zależy rzeczywisty rozwój firmy. Im wyższe miejsce, tym większe szanse na zauważenie – nie tylko w Internecie, ale również poza siecią. Użytkownicy podejmują decyzję na podstawie tego, co widzą w Google, a dokładniej: sklepów i stron, które znajdują się w TOP 10. Rzadko zdarza się, aby użytkownicy przechodzili na drugą lub trzecią stronę i wybierali usługi prezentowane dopiero tam. 

Optymalizujemy witryny skutecznie i rzetelnie. Robimy to między innymi poprzez dostarczanie najwyższej jakości treści, które przyciągają klientów i roboty Google. Dzięki temu połączeniu, nasze pozycjonowanie stron internetowych przynosi najlepsze efekty. Stosujemy wyłącznie legalne techniki pozycjonowania – tak zwane White Hat SEO. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że nie będą wykonywane żadne działania, które mogłyby być niekorzystne dla witryny lub pogrążały jej status. Możesz liczyć na pełne wsparcie i doradztwo na temat tego co przyniesie Twojej firmie więcej korzyści w krótkim czasie – pozycjonowanie na rynku lokalnym czy ogólnopolski? 

strony internetowe w Oświęcimiu

Kompleksowa obsługa SEO

Kompleksowa optymalizacja SEO, którą oferujemy, to nie tylko działania w obrębie witryny. To również działania poza nią. Łączymy te działania po to, by pozycjonowanie stron WWW w Google faktycznie opłacało się naszym klientom. Przede wszystkim stawiamy na transparentność wszystkich działań: wysyłamy szczegółowe raporty i informujemy, jakie są postępy fraz. Przekazujemy także klientom wyniki kolejnych audytów SEO, dzięki którym mogą zobaczyć, jak nasze działania mają wpływ na widoczność i pozycję strony w wyszukiwarce.

Wierzymy, że działając na jasnych zasadach stworzymy z klientem profesjonalną współpracę partnerską. Zależy nam na sukcesie Twojej strony tak samo, jak Tobie. To jakość i uczciwość są naszą wizytówką.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych i kampanie Google Ads. Dzięki pracy specjalistów SEO Twój e-sklep ma szansę notować regularne wzrosty pozycji w wyszukiwarce. W związku z tym, istnieje większe prawdopodobieństwo, że klienci zauważą właśnie Twoją stronę, a nie konkurencję. Nieustannie działamy w obrębie sklepu online i poza nim, żeby strona stała się jak najbardziej zauważalna. Inwestowanie w reklamy to wsparcie przy osiąganiu znakomitych rezultatów. 

Oferujemy nie tylko przeprowadzenie audytów SEO e-sklepu, ale także skuteczne działania pozycjonujące, których zadaniem jest zwiększenie współczynnika konwersji. Oprócz tego obsługujemy wszystkie dostępne platformy sklepowe, takie jak między innymi: PrestaShop, Shoper, Shopify, IAI Shop, Magento, Woocommerce oraz autorskie platformy klientów. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, szczegółowego zapoznania się z ofertą i rozpoczęcia współpracy seo!

Responsywne strony internetowe, Social Media, studio graficzne.

Wszystko w jednej, starannie przygotowanej dla Ciebie ofercie.

Responsywne strony internetowe

Poprawnie działająca na wszystkich urządzeniach strona to podstawa każdego przedsiębiorstwa. Głównym źródłem odwiedzin Twojej firmy jest Internet i to dzięki niemu Klienci poznają jej usługi.

Ważne więc, aby zrobić większe wrażenie niż konkurencja.

Media Społecznościowe

To dobre miejsce, aby zapoznać potencjalnych Klientów z ofertą swojego biznesu. Dzięki dobrze przygotowanym kampaniom, możesz stać się bezkonkurencyjny w okolicy i nie tylko. My zajmiemy się wszystkim, a Ty w tym czasie odpoczniesz…

Copywriting

Nie masz czasu lub pomysłu na odpowiednią treść, która właściwie opisze prowadzoną działalność? W naszym zespole nie brakuje osób, tworzących content w sieci. Bez niego oferta może nie być wystarczająco dobra, aby przyciągnęła uwagę klientów.

Projekt graficzny

Najważniejsza cecha każdej witryny, to unikalny styl, odróżniający Cię od innych w branży. Codziennie szukamy nowych pomysłów i rozwiązań, aby dostarczyć wysokiej jakość efekt końcowy. Nasi graficy mogą także dopasować do Twojej strony logo, wizytówki czy inne materiały reklamowe.

Stała pomoc i wsparcie

Nasza współpraca nie kończy się na wykonaniu przez nas strony. To dopiero początek! Będziemy dbać o prawidłowe działanie strony, tworzyć dedykowane wpisy w Social Mediach i zaproponujemy ciekawe rozwiązania.

Kampanie reklamowe

Dziś, aby rozpowszechnić swoją ofertę, trzeba promować ją w Internecie. Sponsorowane kampanie w mediach społecznościowych oraz w przeglądarkach mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu celu sprzedaży.

Hosting i domena

Żadna strona internetowa nie istnieje bez dwóch, najważniejszych rzeczy. Hosting służy do przechowywania poczty, danych i całej zawartości strony, zaś domena jest adresem www. Zarówno serwer oraz domena oferujemy w ramach pakietów oraz usług dodatkowych.

Optymalizacja SEO

Jest to bardzo ważne, aby wyszukiwarki i media społecznościowe odpowiednio widziały Twoją witrynę. Możesz być spokojny, że przygotowana przez nas strona stanie się zauważalna przez Klientów.

Chętnie porozmawiamy!

Dowiedz się więcej o ofercie, zapytaj o wszystko co zechcesz lub umów się na spotkanie!

Dobry wybór!

Cieszymy się z Twojego zainteresowania. Nie zwlekaj, wypełnij formularz, dzięki któremu odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wybranego pakietu.