Marketing internetowy

Marketing internetowy – SpecialSoft

Chcesz się pozycjonować w sieci? Wiesz, że marketing internetowy to ogromna szansa dla Twojego biznesu? Odwiedzając naszą stronę najważniejszy krok właśnie wykonałeś. Marketing w internecie daje wiele różnych możliwości, by wypromować biznes w sieci. W SpecialSoft zajmujemy się sprzedażą pakietów, które pozwolą Ci zaistnieć w internecie. Kampanie Google AdWords, reklamy w social mediach, SEO i SEO e-commerce – wszystkim się zajmiemy, żebyś miał więcej czasu na prowadzenie swojego biznesu.

Kampanie Google Ads

Dobra agencja marketingu internetowego wie, jak efektywnie prowadzić kampanie Google Ads (dawniej AdWords). Słowa kluczowe, wykluczenia, optymalizacje, rozmowy z pracownikami Google – jeżeli nie masz na to czasu, to zadzwoń do nas. Z chęcią Ci pomożemy, wykorzystując nasze umiejętności, wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Marketing w sieci nie ma dla nas tajemnic.

Media społecznościowe

Media społecznościowe często spędzają przedsiębiorcom sen z powiek. Algorytm Facebooka i Instagrama jest bardzo zmienny – żeby skutecznie prowadzić marketing internetowy w tym zakresie, należy nieustannie monitorować te zmiany. Powiedz nam: masz na to czas przy prowadzeniu swojego biznesu? Masz czas ustawiać kampanie, tworzyć grupy odbiorców, odpowiadać na wiadomości i komentarze klientów? Jeśli nie, to zapraszamy – odciążymy Cię trochę!

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) to jedna z form marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Wiemy jak zoptymalizować stronę, ustawić nagłówki, meta description czy napisać treść, która nie tylko przyciągnie klientów, ale sprawi, że Google lepiej wypozycjonuje Twoją witrynę. Oferujemy Ci skuteczny marketing internetowy z zakresu pozycjonowania, który wyceniamy indywidualnie, na podstawie specyfiki strony oraz branży.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Oferujemy także marketing sklepu internetowego, czyli pozycjonowanie sklepów internetowych w wyszukiwarce. Wiemy jak działa e-commerce, mamy doświadczenie w tym zakresie i zatrudniamy oraz współpracujemy ze specjalistami, którzy zajmują się tym od lat. Chcesz, by Twój e-sklep był pod opieką najlepszych z najlepszych? Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu godziny!

Responsywne strony internetowe, Social Media, studio graficzne.

Wszystko w jednej, starannie przygotowanej dla Ciebie ofercie.

Responsywne strony internetowe

Poprawnie działająca na wszystkich urządzeniach strona to podstawa każdego przedsiębiorstwa. Głównym źródłem odwiedzin Twojej firmy jest Internet i to dzięki niemu Klienci poznają jej usługi.

Ważne więc, aby zrobić większe wrażenie niż konkurencja.

Media Społecznościowe

To dobre miejsce, aby zapoznać potencjalnych Klientów z ofertą swojego biznesu. Dzięki dobrze przygotowanym kampaniom, możesz stać się bezkonkurencyjny w okolicy i nie tylko. My zajmiemy się wszystkim, a Ty w tym czasie odpoczniesz…

Copywriting

Nie masz czasu lub pomysłu na odpowiednią treść, która właściwie opisze prowadzoną działalność? W naszym zespole nie brakuje osób, tworzących content w sieci. Bez niego oferta może nie być wystarczająco dobra, aby przyciągnęła uwagę klientów.

Projekt graficzny

Najważniejsza cecha każdej witryny, to unikalny styl, odróżniający Cię od innych w branży. Codziennie szukamy nowych pomysłów i rozwiązań, aby dostarczyć wysokiej jakość efekt końcowy. Nasi graficy mogą także dopasować do Twojej strony logo, wizytówki czy inne materiały reklamowe.

Stała pomoc i wsparcie

Nasza współpraca nie kończy się na wykonaniu przez nas strony. To dopiero początek! Będziemy dbać o prawidłowe działanie strony, tworzyć dedykowane wpisy w Social Mediach i zaproponujemy ciekawe rozwiązania.

Kampanie reklamowe

Dziś, aby rozpowszechnić swoją ofertę, trzeba promować ją w Internecie. Sponsorowane kampanie w mediach społecznościowych oraz w przeglądarkach mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu celu sprzedaży.

Hosting i domena

Żadna strona internetowa nie istnieje bez dwóch, najważniejszych rzeczy. Hosting służy do przechowywania poczty, danych i całej zawartości strony, zaś domena jest adresem www. Zarówno serwer oraz domena oferujemy w ramach pakietów oraz usług dodatkowych.

Optymalizacja SEO

Jest to bardzo ważne, aby wyszukiwarki i media społecznościowe odpowiednio widziały Twoją witrynę. Możesz być spokojny, że przygotowana przez nas strona stanie się zauważalna przez Klientów.

Chętnie porozmawiamy!

Dowiedz się więcej o ofercie, zapytaj o wszystko co zechcesz lub umów się na spotkanie!

Dobry wybór!

Cieszymy się z Twojego zainteresowania. Nie zwlekaj, wypełnij formularz, dzięki któremu odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wybranego pakietu.